Bizi Farklı Kılan Yaklaşımımız

Bizi Farklı Kılan Yaklaşımımız


Burkay & Uğur Kimya, diğer tüm Burkay Grubu şirketleri gibi hem kendi içinde hem de grup içinde birliktelik duygusuyla hareket eder. Takım ruhu gelişimimizdeki itici güçtür.

Burkay & Uğur Kimya; yenilikçiliği, sürekli gelişimi ilke edinerek en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve güvenini her şeyin önünde tutarak iş süreçlerini şeffaflık ilkesine bağlı kalarak şekillendirmiştir. Türkiye ve dünyadaki tüm müşterilerini ekibin doğal üyesi olarak gören Burkay & Uğur Kimya, her zaman müşterilerini daha ilerilere taşımayı hedeflemektedir.

Burkay & Uğur Kimya; yenilikçi fikirlere ve değişime açıktır. Ürün ve hizmetlerini çevreye ve insana saygı çerçevesinde kaliteyle sunmaktadır. Müşterilerinin beklentilerinden fazlasının yerine getirerek kaliteden asla ödün vermemektedir.

Çalışanlarının kişisel ve profesyonel gelişimine önem vererek üreticiliği ve katılımcılığı desteklemektedir. Çalışanlarının yürekten benimsediği kurum kültürünü gün ve gün daha üst seviyelere çıkartan Burkay & Uğur Kimya, yüksek motivasyon, karşılıklı güven ve en önemlisi yapabileceklerine duyduğu inançla kurulduğu günden bugüne, yaptığı işe değer katmaktadır.