Yönetimin Mesajı

Yönetimin Mesajı


Dünya değişiyor. Ekonomik dengeler, lokal ve global yatırımlar, kullanılan kaynaklar, sektörler arası ilişkiler başta olmak üzere tüm dünya hızla değişiyor, gelişiyor. Türkiye bu değişime ayak uydurabilen genç, güçlü, dinamik bir ülke. İnişleri çıkışları olsa da kararlı, potansiyeli yüksek bir ülke. Bizler de Burkay & Uğur olarak ülkemizin sahip olduğu bu yüksek potansiyelin en iyi şekilde değerlendirilmesini, her yeni gün yeni başarılar kazanılmasını hedefliyor, tüm bilgi ve birikimimizle bu amaç için çalışıyoruz.

Türkiye’de farklı sektörlere yönelik zengin fırsatlar sunan çok büyük projeler hayata geçiriliyor, büyük bir pazarda gerçek anlamda iz bırakacak başarılar kazanılıyor. Burkay & Uğur olarak bu başarılardan payımıza düşeni alabildiğimize inanıyor ve hiçbir başarımızı yeterli görmüyoruz. Hep yine daha iyiyi, en iyiyi hedefliyoruz. Farklı bakış açılarını, kararlı atılımları beslemek için tüm kaynaklarımızı kullanıyoruz. Yeni fikirleri destekliyoruz. Çok değerli çalışanlarımızla durmak bilmeden çalışıyoruz. Burkay & Uğur olarak içinde bulunduğumuz sektör için Türkiye’de ve dünyada iz bırakacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz, hızla büyüyor, gelişiyoruz.

Bizleri, ülkemizi ve müşterilerimizi daha ileri taşıyacak, yaratıcı, sıra dışı fikirler için Burkay & Uğur bünyesinde her zaman yer var. Bizler ülkemizin sahip olduğu potansiyelden güç ve enerji alıyor, ülkemizin her anlamda gelişimine katkı sağlamayı görev biliyoruz. Bu anlamda yenilikçi yatırımlar için işbirliği yapmaya, bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi paylaşmaya her zaman hazırız.

Burkay & Uğur olarak 10 yıllık bu macerayı, bu başarı öyküsünü hizmet verdiğimiz sektörlerdeki tüm müşterilerimizle paylaşabiliyor olmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Mustafa Suat Uğur