Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz


Burkay & Uğur Kimya’da esas olan; yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerin, gelişmiş bir hizmet anlayışı ve son teknolojiyle desteklenmesi ve günden güne geliştirilmesidir.


Profesyonel Danışmanlık ve Bilgi Paylaşımı
Müşterilerinin sektördeki konumlarını korumalarına ve geliştirmelerine yönelik olarak verilen Danışmanlık Hizmeti, Burkay & Uğur Kimya’nın öncelikli hizmet alanları arasında yer almaktadır. Burkay & Uğur Kimya; pazarın mevcut durumunu değerlendirerek müşterilerine yeni fırsatlar yaratmakta, doğru bilgi akışını ve buna bağlı bilgi birikimini sağlamaktadır. Çok boyutlu ve sonuç odaklı yaklaşımlarla müşterilerinin gelişimininde son derece yapıcı ve önemli bir rol üstlenmektedir.

Yönetilebilir İş Süreçleri
Burkay & Uğur Kimya; işin kağıt üzerindeki boyutunun müşterileri için ne kadar kritik sonuçlar doğurabileceğinin bilinciyle hareket ederek pratik, hataya yer bırakmayan doküman ve proje yönetimi uygulamaları sunmaktadır. Bu güvenilir uygulamalarla siparişten satın almaya, nakliyeden teslimata kadar tüm süreçler Burkay & Uğur Kimya tarafından detaylarıyla arşivlenmektedir.

Doğru Zaman, Doğru Yer
Ürünlerin doğru zamanda doğru yere ulaştırılması büyük önem taşımaktadır. Burkay & Uğur Kimya bu bilinçle talep eden müşterilerine; yükleme, boşaltma, denetim ve nakliye gibi hizmetlerde sıkı bir takip ve iyi bir yönetim hizmeti sunmaktadır. Ürünlerin ulaştırılması anlamında da tek elden, baştan sona kusursuz hizmet anlayışını benimseyen Burkay & Uğur Kimya, müşteri memnuniyetini ve faydasını sağlamak anlamında gerçek bir işortağı olarak varlığını göstermektedir.